Ana Sayfa
Hakkımızda
Turlar
Transferler
İletişim
Copyright © 2012 Nurel Transfer
     Nurel Group tur hizmetleri ile bayi toplantısı, seminer, kongre, tur, turistik gezi, konferans vb yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerine yönelik özel ulaşım hizmeti sunmaktayız. Tahsis ettiğimiz araç ve deneyimli rehberlerimiz sayesinde sizlere en iyi hizmetin verilmesini hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda her zaman bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

     Kişiye özel TV, internet bağlantısı, uydu ve cep telefonu kullanımı serbest, ileri teknoloji ve konfora sahip lüx araçlarımızla tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımızdan alacağınız hizmetle, Nurel konforu ve deneyiminin ayrıcalığını yaşayacak ve planladığınız özel yolculuğunuza katacağımız benzersiz yorumu unutamayacaksınız.

Tur Hizmetlerimiz
Mitsubishi Setra konforunu yaşayın
     Genellikle turizm, sanayi ve ticaret sektöründe; toplantı, seminer, turistik gezi ve fuar gibi organizasyonlar için yurt içi ve yurt dışından gelen konukların toplu havaalanı transferlerine uygun olan Mitsubishi Setra Modelleri, yüksek performans ve donanım özelliklerine sahip olan araçlardır. Geniş içyapısı, sahip olduğu bagaj potansiyeli ve konforlu koltuk yapısı ile misafirlerinize en klas ve kusursuz hizmeti sunacak olan araçlardan bir tanesidir. Vip olarak tanımladığımız aracın içerisinde deri koltuk, tv, masa, günlük gazete ve dergiler standarttır.
  
     Vip konukların transferi konusunda deneyimli kadromuz ve lüx araçlarımız ile yıllardır Kıbrısta hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon Yap
Alkol
İngilizce
Tecrübe
Sigara
  • Klima
  • Konfor
  • Tv
  • Masa
  • Servisler
Araç Özelliklerimiz
Şoförlerimiz
+90 533 888 30 59   Yetkili: Cengiz Yapıcıoğulları
Designed & Powered by Kıbrıs eMarket